Obóz roku zero – Łazy 2018

Rozpoczynasz studia? Chcesz już na początku swojej drogi na Uczelni poznać nowych ludzi? A może jesteś już studentem Uniwersytetu Medycznego i nie masz pomysłu na spędzenie wakacji?
Jeżeli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś „tak”, ten obóz jest właśnie dla Ciebie!

Po raz kolejny studenci Uniwersytetu Medycznego w Łodzi rozgrzeją Bałtyk do czerwoności!
Zapraszamy wszystkich na obóz organizowany przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi!

W przyjaznej atmosferze wprowadzimy Cię w realia studiowania na UMedzie.
Od starszych kolegów dowiesz się „co w trawie piszczy”, a przy okazji nawiążesz znajomości, które pozostaną na całe studia!

Oferujemy Wam najlepszy sposób na rozpoczęcie nowego roku akademickiego! Tydzień integracji, imprez, zabawy oraz ciekawych warsztatów.

Uczestnicy, jak co roku, będą zakwaterowani w ośrodku Złota Plaża. Jest to sprawdzone przez nas miejsce, w którym świetnie bawimy się od lat. Blisko morza, z basenem z leżakami i barem, w którym serwowane są świetne drinki, z wygodnymi domkami i przepysznym jedzeniem

Nic tylko pakować walizki!

Kiedy? – 16.09. – 23.09.2018

Cena? – 599 zł

Kto może jechać? – studenci rozpoczynający studia i studenci roczników starszych

Dla nowych studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przygotowaliśmy spotkania, które pomogą Wam wdrożyć się w nowy etap życia i ułatwią rozpoczęcie akademickiej przygody.

W cenie transport na trasie Łódź – Łazy – Łódź, ubezpieczenie NNW, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), koszulka, niespodzianki.
Liczba miejsc transportowych ograniczona do 165.

Zapisy:

aby zapisać się na obóz należy. wysłać formularz zgłoszeniowy na adres obozy.lazy@stud.umed.lodz.pl w tytule wpisując swoje imię i nazwisko.
Otrzymacie wtedy maila zwrotnego z pozostałymi informacjami.

Nazwa formularza (pliku) powinna być zmieniona na ImięNazwisko.docx (np. JanKowalski.docx).

W ankiecie wpisujcie rok studiów, na którym będziecie w roku akademickim 2018/2019. Osoby, które dopiero w październiku zaczną przygodę ze studiowaniem wpisują „0″, pozostali zgodnie z tym, co czeka ich po wakacjach

Przed wyjazdem zapoznajcie się z regulaminem obozu
Wysłanie zgłoszenia na obóz wiąże się z akceptacją regulaminu.

Zadatek za obóz w wysokości 100 zł należy uiścić w przeciągu tygodnia od otrzymania maila zwrotnego!

Pozostałą opłatę za obóz należy uiścić do dnia 8. września 2018 r.

Organizatorem wyjazdu jest Uczelniana Rada Samorządu Studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Polskie Stowarzyszenie Studentów Medycyny.

Dołącz do wydarzenia na facebook’u!