Obóz roku zero – Murzasichle 2018

Rozpoczynasz studia? Chcesz już na początku swojej drogi na Uczelni poznać nowych ludzi? A może jesteś już studentem Uniwersytetu Medycznego i nie masz pomysłu na spędzenie wakacji?
Jeżeli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś „tak”, ten obóz jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy wszystkich miłośników górskich wypraw na kolejną edycję obozu organizowanego przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi!

W przyjaznej atmosferze wprowadzimy Cię w realia studiowania na UMedzie.
Od starszych kolegów dowiesz się „co w trawie piszczy”, a przy okazji nawiążesz znajomości, które pozostaną na całe studia!

Oferujemy Wam najlepszy sposób na rozpoczęcie nowego roku akademickiego! Tydzień integracji, imprez, zabawy oraz ciekawych warsztatów.

Zatrzymujemy się w ośrodku ,,u Tośki” (http://www.utoski.pl/) – gdzie do naszej dyspozycji mamy basen, saunę, jacuzzi , siłownię, oraz boisko do siatkówki – oczywiście wszystko w cenie

Nic tylko pakować walizki

Kiedy? – 6.09. – 13.09.2018

Cena? – 599 zł

Kto może jechać? – studenci rozpoczynający studia i studenci roczników starszych

Dla nowych studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przygotowaliśmy spotkania, które pomogą Wam wdrożyć się w nowy etap życia i ułatwią rozpoczęcie akademickiej przygody.

W cenie wyjazdu: transport na trasie Łódź – Murzasichle – Łódź, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje, ubezpieczenie NNW, koszulka i niespodzianki)
Liczba miejsc transportowych ograniczona do 110.

Zapisy:

aby zapisać się na obóz należy do  września br. wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go na adres obozy.murzasichle@stud.umed.lodz.pl w tytule wpisując swoje imię i nazwisko.
Otrzymacie wtedy maila zwrotnego z pozostałymi informacjami.

Nazwa formularza (pliku) powinna być zmieniona na ImięNazwisko.docx (np. JanKowalski.docx)

W ankiecie wpisujcie rok studiów, na którym będziecie w roku akademickim 2018/2019. Osoby, które dopiero w październiku zaczną przygodę ze studiowaniem wpisują „0″, pozostali zgodnie z tym, co czeka ich po wakacjach

Przed wyjazdem zapoznajcie się z regulaminem obozu.
Wysłanie zgłoszenia wiąże się z akceptacją regulaminu.

Zadatek za obóz w wysokości 100 zł należy uiścić w przeciągu tygodnia od otrzymania maila zwrotnego!

Pozostałą opłatę za obóz należy uiścić do dnia 29. sierpnia 2018 r.

Organizatorem wyjazdu jest Uczelniana Rada Samorządu Studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Polskie Stowarzyszenie Studentów Medycyny.

Dołącz do wydarzenia na facebook’u!