Studenci w Radach

Przedstawiciele studentów w Radzie Wydziału Lekarskiego:

  1. Agata Borys
  2. Krzysztof Dłużyński
  3. Szymon Dziewic
  4. Jędrzej Gruchała
  5. Ewelina Gulas
  6. Julia Janiak
  7. Agata Jarmuż
  8. Marcin Jasielski
  9. Marta Koptas
  10. Mateusz Król
  11. Aleksandra Likońska
  12. Anna Linke
  13. Marcin Łabędzki
  14. Barbara Łakomiec
  15. Katarzyna Majchrowska
  16. Piotr Marks
  17. Natalia Myszakowska
  18. Łucja Niezgoda
  19. Jakub Nowicki
  20. Agata Ogłoza
  21. Adrianna Płaza
  22. Paulina Przyżycka
  23. Wojciech Pytel
  24. Piotr Rościszewski
  25. Andrzej Rościszewski
  26. Łukasz Sałdan
  27. Michał Sałdan
  28. Maciej Sieradzki
  29. Marek Synder
  30. Aleksander Szmagała
  31. Katarzyna Torbiarczyk
  32. Justyna Torbiarczyk
  33. Marta Walaszek
  34. Adam Wawrzynkiewicz
  35. Maciej Włodarczyk
  36. Katarzyna Woźniak
  37. Milena Wypych
  38. Damian Zadworny
  39. Karolina Zalewska
  40. Agnieszka Zatke-Witkowska
  41. Tomasz Zawodny
  42. Paula Zdanowicz
  43. Michał Zieliński

Przedstawiciele studentów w Radzie Wydziału Wojskowo-Lekarskiego:

  1. Kinga Balińska
  2. Adam Bartkiewicz
  3. Norbert Bieda
  4. Filip Bielec
  5. Aleksandra Blachowska
  6. Bartosz Dworak
  7. Filip Dybowski
  8. Krzysztof Grzegorzewski
  9. Michał Hajkowski
  10. Arkadiusz Korkus
  11. Joanna Kucza
  12. Aleksandra Łebek
  13. Katarzyna Mierzejek
  14. Mateusz Palusiński
  15. Krzysztof Słoń
  16. Przemysław Sołowiej
  17. Adrianna Szewczyk
  18. Kamil Szymaszkiewicz
  19. Mikołaj Wasilewski

Przedstawiciele w Radzie Wydziału Nauk o Zdrowiu:

  1. Natalia Belina
  2. Piotr Dąbrowski
  3. Sandra Elawady-Bogusz
  4. Maciej Elgalal
  5. Aleksandra Gronowska
  6. Marek Kamiński
  7. Agata Kunert
  8. Maciej Kwiatkowski
  9. Barbara Sarat
  10. Agnieszka Sroka
  11. Marcin Sroka
  12. Bartłomiej Szulc
  13. Artur Szulc
  14. Kamil Tomczak
  15. Aleksandra Traczyk
  16. Martyna Zieja

Przedstawiciele studentów w Radzie Wydziału Farmaceutycznego:

  1. Weronika Grzegrzółka
  2. Piotr Grzonkowski
  3. Krzysztof Halczuk
  4. Renata Kadłubek
  5. Łukasz Mateusiak
  6. Katarzyna Mazur
  7. Katarzyna Niebudek
  8. Aleksander Śpiewak
  9. Kacper Traczyk
  10. Krystyna Tulicka

Przedstawiciele studentów w Radzie Wydziału Nauk Biomedycznych i Kształcenia Podyplomowego:

  1. Filip Korol
  2. Dorian Kniczek
  3. Patryk Dobrysiak
  4. Maciej Chmielowski
  5. Jan Klajnert
  6. Mateusz Jabłoński