Wybory Przewodniczącego URSS oraz wybory uzupełniające do Senatu

Dnia 26.03.2018 r. o godzinie 18 w auli im. Pruszczyńskiego (al. Kościuszki 4, budynek Rektoratu) odbędą się wybory Przewodniczącego URSS oraz wybory uzupełniające do Senatu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Wybory Przewodniczącego URSS
Prawo startu w wyborach przysługuje wszystkim studentom Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić oświadczenie woli oraz przesłać je na adres mailowy marek.kaminski@stud.umed.lodz.pl do dnia 23.03.2018 do godziny 23.59.

Wybory uzupełniające do Senatu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Liczba mandatów dla poszczególnych Wydziałów kształtuje się następująco:

• Wydział Lekarski – 2 mandaty

Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić powyższe oświadczenie woli oraz przesłać je na adres mailowy marek.kaminski@stud.umed.lodz.pl do dnia 23.03.2018 do godziny 23.59.

Obecność na wyborach wszystkich członków URSS jest OBOWIĄZKOWA!

Obecność na wyborach wszystkich osób zgłaszających swoje kandydatury jest OBOWIĄZKOWA!

UWAGA!
W przypadku zgłaszania kandydatury zarówno do Senatu, jak i na Przewodniczącego URSS konieczne jest wysłanie odpowiedniej ilości oświadczeń.

Przesyłane pliki prosimy nazywać w formacie Imię.Nazwisko

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem mailowym marek.kaminski@stud.umed.lodz.pl