Wybory uzupełniające do Rad Wydziałów i Senatu

UWAGA!

Dnia 13.12.2017 roku o godzinie 18 w auli im. Pruszczyńskiego (al. Kościuszki 4, budynek Rektoratu, 2 piętro) odbędą się wybory uzupełniające do Rad Wydziałów i Senatu UM.

Liczba mandatów dla poszczególnych Wydziałów do Rad Wydziałów przedstawia się następująco:

• Wydział Lekarski – 2 mandaty
  • Wydział Nauk o Zdrowiu – 1 mandat
  • Wydział Nauk Biomedycznych i Kształcenia Podyplomowego – 1 mandat

Liczba mandatów dla poszczególnych Wydziałów do Senatu przedstawia się następująco:

• Wydział Nauk o Zdrowiu – 1 mandat
  • Wydział Nauk Biomedycznych i Kształcenia Podyplomowego – 1 mandat

Kandydaturę mogą zgłosić wszyscy studenci danego Wydziału. Aby tego dokonać należy wypełnić oświadczenie woli oraz przesłać je na adres e-mail marek.kaminski@stud.umed.lodz.pl
Na Wasze zgłoszenia czekamy do dnia 11.12.2017 do godziny 20.00

Obecność kandydatów do Rad Wydziałów i Senatu podczas wyborów jest OBOWIĄZKOWA!

Obecność wszystkich członków Uczelnianej Rady Samorządu Studentów podczas posiedzenia jest OBOWIĄZKOWA!

Wszelkie pytania dotyczące wyborów należy kierować na adres e-mail marek.kaminski@stud.umed.lodz.pl