Wybory uzupełniające do Senatu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

UWAGA!
Dnia 21.05.2018 r. w Auli im. Pruszczyńskiego (al. Kościuszki 4) odbędą się wybory uzupełniające do Senatu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Liczba wolnych mandatów przedstawia się następująco:
  • English Division – 1 mandat
Zgłaszanie kandydatur:
Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić oświadczenie woli oraz przesłać je na adres mailowy karolina.zalewska@stud.umed.lodz.pl do dnia 18.05.2018 r. do godziny 23.59.
Obecność wszystkich kandydatów oraz wszystkoich członków URSS podczas wyborów jest OBOWIĄZKOWA!
W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem samorzad@stud.umed.lodz.pl
Attention!
Elections to Senate of Medical University of Lodz will take place on May 21th, 2018 at 6:00 p.m., at 4 Kościuszki Ave., (Rector’s Building), Pruszczyńskiego Lecture Room. The number of free mandates:
  • English Division- 1 mandate
Students’ candidacy should be announced to Karolina Zalewska by sending her an e-mail with a declaration of intent (karolina.zalewska@stud.umed.lodz.pl) to 18th of May 2018 to 23.59.
Presence of candidates on the election is obligatory!
Wzór oświadczenia/Declaration of intent