2017

Zebranie Uczelnianej Rady Samorządu Studentów oraz wybory uzupełniające do Rad Wydziałów

UWAGA!

Dnia 20.03.2017 roku w auli im. Pruszczyńskiego o godzinie 18 w budynku Rektoratu (al. Kościuszki 4), odbędzie się zebranie członków Uczelnianej Rady Samorządu Studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Celem zebrania jest omówienie bieżących działań URSS oraz przyjęcie uchwał dotyczących zmian w regulaminie URSS oraz pełnego włączenia Rady Podchorążych w struktury Samorządu.

Podczas zebrania odbędą się również wybory uzupełniające do Rad Wydziałów – liczba mandatów w poszczególnych Radach przedstawia się następująco:

• Wydział Lekarski – 1 mandat
  • Wydział Nauk Biomedycznych i Kształcenia Podyplomowego – 1 mandat
  • Wydział Nauk o Zdrowiu – 2 mandaty

Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić oświadczenie woli oraz przesłać je na adres mailowy marek.kaminski@stud.umed.lodz.pl do dnia 18.03.2017 do godziny 23.59.

Obecność na wyborach osób zgłaszających swe kandydatury jest OBOWIĄZKOWA!

Obecność wszystkich członków URSS na zebraniu jest obowiązkowa!

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: samorzad@stud.umed.lodz.pl