ARON – Akademicka Rada Osób Niepełnosprawnych

Szanowni  Państwo,

W porozumieniu z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych Politechniki Łódzkiej pragnę Państwa poinformować o projekcie ARON:
Jeśli jesteś niepełnosprawnym studentem, chcesz rozwijać swoje umiejętności, mieć wpływ na warunki studiowania oraz realizować się w życiu akademickim – zgłoś się do projektu ARON!

ARON – Akademicka Rada Osób Niepełnosprawnych.

Weź udział w ciekawych szkoleniach i pokaż co potrafisz.

Wyjazd szkoleniowy 17-18 listopada, Spała, Ośrodek „Zacisze”.

Uczestnicy mają zapewniony przejazd, nocleg, posiłki, imprezę integracyjną, szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, materiały szkoleniowe. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie specjalnych potrzeb (np. tłumacz języka migowego, materiały w wersji brajlowskiej, dostosowany pokój, dieta itp.)

Ostatnie dni rekrutacji!

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie realizatora projektu: www.fundacja.p.lodz.pl

Zapraszam do udziału!

mgr Witold Olszewski