Rady Wydziałów

Studenci w Radach Wydziałów na kadencję 2016-2020:

Przedstawiciele studentów w Radzie Wydziału Lekarskiego:

  1. Augustowska Klaudia
  2. Barańska Magda
  3. Bartoszek Adrian
  4. Bieńkowski Borys
  5. Biłonoga Anna
  6. Bolek Aleksandra
  7. Brewczyńska Agata
  8. Chrzanowski Jędrzej
  9. Dąbrowska Marta
  10. Dłużyński Krzysztof
  11. Feja Krzysztof
  12. Gabryelska Agata
  13. Gruchała Jędrzej
  14. Janiak Julia
  15. Kardas Grzegorz
  16. Koptas Marta
  17. Kopytek Jakub
  18. Krajewska Julia
  19. Król Mateusz
  20. Łuczak Ewa
  21. Maj Marcin
  22. Marks Piotr
  23. Myszakowska Natalia
  24. Ogłoza Agata
  25. Ostafin Kamil
  26. Pająk Michał
  27. Pawelec Michał
  28. Peisert  Dorian
  29. Petryla Piotr
  30. Podsiedlik Agata
  31. Rektor Natalia
  32. Samborska Urszula
  33. Siemiński Przemysław
  34. Słyś Adriana
  35. Sochal Marcin
  36. Suwała Zuzanna
  37. Szmyd Bartosz
  38. Śliz Krzysztof
  39. Torbiarczyk Katarzyna
  40. Wawrzynkiewicz Adam
  41. Witkowska Alicja
  42. Wypych Milena
  43. Zalewska Karolina
  44. Zatke-Witkowska Agnieszka
  45. Zawodny Tomasz
  46. Żywiołowska Zuzanna

Przedstawiciele studentów w Radzie Wydziału Wojskowo-Lekarskiego:

  1. Bernat Kinga
  2. Bieda Norbert
  3. Blachowska Aleksandra
  4. Cieślak Adrianna
  5. Grzegorzewski Krzysztof
  6. Janicka Kinga
  7. Kondratowicz Aneta
  8. Korkus Arkadiusz
  9. Korol Filip
  10. Krawczyk Katarzyna
  11. Niedźwiedź Michał
  12. Popiołek Adam
  13. Saberniak Aleksandra
  14. Saryusz-Wolska Aleksandra
  15. Sołowiej Przemysław
  16. Szewczyk Adrianna
  17. Timler Wojciech
  18. Tomaszek Sara
  19. Wasilewski Mikołaj

Przedstawiciele w Radzie Wydziału Nauk o Zdrowiu:

  1. Bartnik Magdalena
  2. Brzezińska Monika
  3. Graczyk Łukasz
  4. Kamiński Marek
  5. Matczak Katarzyna
  6. Michałowska Marianna
  7. Olkowicz Karolina
  8. Piotrowska Natalia
  9. Reszka Szymon
  10. Sarat Barbara
  11. Sroka Agnieszka
  12. Szczerkowska Katarzyna
  13. Traczyk Aleksandra
  14. Tyniec Aleksandra
  15. Wasiak Marcin
  16. Witczak Katarzyna

Przedstawiciele studentów w Radzie Wydziału Farmaceutycznego:

  1. Grzonkowski Piotr
  2. Jastrzębska Joanna
  3. Maleszak Emilia
  4. Mazur Katarzyna
  5. Napieralska Paulina
  6. Nazarek Piotr
  7. Popiołek Adam
  8. Skrobisz Krystian
  9. Śpiewak Aleksander
  10. Traczyk Kacper
  11. Zargaryan Klaudia

Przedstawiciele studentów w Radzie Wydziału Nauk Biomedycznych i Kształcenia Podyplomowego:

  1. Natalia Chalas
  2. Maciej Chmielowski
  3. Jan Klajnert
  4. Małgorzata Panasiuk
  5. Adrianna Stuczyńska
  6. Pierkara Monika
Podziel się