11/10
2018

Sylwester z UMEDEM – zapisy

Hej! Oto kolejne informacje niezbędne do zapisania się na naszego Sylwestra:

1. Reglamin wyjazdu (załączony pod postem) – przeczytajcie go uważnie, ponieważ wysłanie zgłoszenia jest równoważne z jego akceptacją!

2. Zapisy na wyjazd
W tym roku zapisy będą wyglądały następująco:
W sobotę (13.10.2018) o godzinie 20 zostanie opublikowany link do formularza, który KAŻDY uczestnik musi wypełnić indywidualnie, tzn. każdy wysyła za siebie. Nie będzie możliwości wysłania jednego zgłoszenia za dwie osoby, ale w ostatnim polu formularza będziecie mogli wpisać imię i nazwisko „osoby towarzyszącej”, z którą chcecie jechać (oczywiście można też jechać w pojedynkę!). Zgłoszenie osoby z „pary”, które dotrze do nas wcześniej będzie decydowało o zakwalifikowaniu, lub nie, danej „pary” na wyjazd. Może się to wydawać skomplikowane, ale wcale takie nie jest.
Dla przykładu:
Janusz z Grażyną chcą jechać na wyjazd. O 20 oboje wypełniają opublikowany formularz i wpisują w ostatnim polu nazwiska osoby towarzyszącej (siebie nawzajem). Grażyna wypełniła formularz szybciej, więc jej formularz dostajemy jako pierwszy. O zakwalifikowaniu się tej pary na wyjazd decyduje więc formularz Grażyny (ponieważ tak jak zwykle- przy kwalifikacji uczestników na wyjazd będzie brana pod uwagę kolejność zgłoszeń). Proste!

Mamy nadzieję, że wszystko jasne! Jutro opublikujemy screeny formularza, abyście wiedzieli jakie dane będą konieczne do jego uzupełnienia 🙂

REGULAMIN SYLWESTER 2018

Podziel się