Wybory do Kolegium Elektorów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Dnia 26. lutego 2020r. (środa) o godzinie 18:00 w Auli im. Pruszczyńskiego w budynku Rektoratu przy ul. Kościuszki 4 w Łodzi (II piętro) odbędą się wybory do Kolegium Elektorów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Przewidziano następującą liczbę mandatów dla poszczególnych Wydziałów wraz z Oddziałami:

• Wydział Farmaceutyczny – 4 mandaty
  • Wydział Lekarski – 21 mandaty
  • Wydział Nauk o Zdrowiu – 12 mandatów

Zgłaszanie kandydatur:

Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić oświadczenie woli oraz przesłać je na adres mailowy sekretarz.urss@stud.umed.lodz.pl do dnia 25. lutego 2020r. (wtorek) do godziny 23:59.

W dniu wyborów należy dostarczyć oryginał oświadczenia woli, co jest warunkiem dopuszczenia do wyborów.

Obecność na wyborach wszystkich osób zgłaszających swoje kandydatury oraz wszystkich uprawnionych do głosowania jest OBOWIĄZKOWA!

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem mailowym sekretarz.urss@stud.umed.lodz.pl