2021

Wybory przedstawiciela kierunku Zdrowie Publiczne do Uczelnianej Rady Samorządu Studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Informujemy, że 9 kwietnia 2021 r. (piątek) o godzinie 20:00 poprzez platformę Microsoft Teams odbędą się wybory przedstawiciela kierunku Zdrowie Publiczne do Uczelnianej Rady Samorządu Studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Prawo startu w wyborach przysługuje wszystkim studentom kierunku Zdrowie Publiczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić oświadczenie woli oraz przesłać je na adres mailowy sekretarz.urss@stud.umed.lodz.pl do dnia 8 kwietnia 2021 r. (czwartek) do godziny 20:00.

Obecność na wyborach wszystkich osób zgłaszających swoje kandydatury jest OBOWIĄZKOWA!

Czynne prawo wyborcze przysługuje Starostom i Zastępcom Starostów Wydziału Nauk o Zdrowiu. Obecność na wyborach jest OBOWIĄZKOWA!

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem mailowym sekretarz.urss@stud.umed.lodz.pl