Wybory uzupełniające do Rad Wydziałów i Senatu Uniwersytetu Medycznego

Dnia 24 października 2012r. o godzinie 18.00 w auli przy Al. T. Kościuszki (Rektorat) odbędą się wybory uzupełniające do poszczególnych Rad Wydziałów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wszystkich zainteresowanych Studentów wszystkich Wydziałów, chcących czynnie uczestniczyć w życiu własnego Wydziału i Uczelni serdecznie zapraszamy do składania kandydatur do dnia 22 października 2012 r. w godzinach od 10.30 do 14.00 w sekretariacie Organizacji Studenckich u Pani Eleonory Olek. W podaniu powinny być zawarte następujące informacje: -imię i nazwisko -wydział -kierunek i rok studiów -dane kontaktowe (telefon, e mail) -oświadczenie woli o treści: „Zgłaszam swoją kandydaturę do Rady Wydziału… tu wpisać nazwę wydziału”. Osoby, które są już w Radzie Wydziału i w tym roku zmieniły wydział proszone są o złożenie rezygnacji z Rady poprzedniego Wydziału. Jednocześnie zapraszamy do zgłaszania kandydatur z wydziału Nauk o Zdrowiu oraz Lekarskiego w wyborach uzupełniających do Senatu naszej uczelni z zachowaniem powyższych terminów i wymagań.