2016

Wybory uzupełniające do Rady Wydziału Nauk Biomedycznych i Kształcenia Podyplomowego

Dnia 21.03 br. o godzinie 18.00 w auli im. Pruszczyńskiego w budynku rektoratu odbędą się wybory przedstawicieli studentów do Rady Wydziału Nauk Biomedycznych i Kształcenia Podyplomowego na kadencję 2016-2020.

Wszyscy studenci, którzy zdobędą mandat w wyborach otrzymają prawo głosu w kwietniowych wyborach Rektora Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz  w wyborach Dziekana Wydziału.

Liczba mandatów – 4

Prawo startu w wyborach przysługuje wszystkim studentom Wydziału Nauk Biomedycznych i Kształcenia Podyplomowego.

• Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić oświadczenie woli oraz wysłać je na adres e-mail katarzyna.kulis@stud.umed.lodz.pl do dnia 18.03 br. do godziny 20.00

Obecność wszystkich członków Uczelnianej Rady Samorządu Studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wyborach jest obowiązkowa!

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem mailowym samorzad@stud.umed.lodz.pl