2020

Wybory uzupełniające do Uczelnianej Rady Samorządu Studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Dnia 9. kwietnia 2020r. (czwartek) o godzinie 17:00 odbędą się wybory uzupełniające do Uczelnianej Rady Samorządu Studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Wybory przeprowadzone będą w trybie zdalnym. O dokładnej formie wyborów kandydat zostanie poinformowany.

Liczba mandatów na poszczególnych wydziałach przedstawia się następująco:

• Wydział Lekarski, kierunek Elektroradiologia – 1 mandat

Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić oświadczenie woli oraz przesłać je na adres mailowy sekeretarz.urss@stud.umed.lodz.pl do dnia 6. kwietnia 2020r. (poniedziałek) do godziny 23:59.

Czynne prawo wyborcze przysługuje Starostom i Zastępcom Starostów Uczelni.

Jeżeli dany starosta bądź jego zastępca nie zamierza brać udziału w wyborach musi wypełnić dokument potwierdzający zrzeczenie się swojego prawa głosu w wyborach. Dany starosta bądź v-ce starosta może zrzec się prawa głosu TYLKO na jedną osobę będącą jednocześnie studentem tego samego roku!

Obecność wszystkich osób posiadających prawo głosu (starostów, v-ce starostów, bądź osób, które otrzymały prawo głosu poprzez zrzeczenie) na wyborach jest OBOWIĄZKOWA!
Chęć otrzymania zwolnienia z odbywanych w tym czasie zajęć zdalnych należy zgłaszać do 5. kwietnia 2020r. (niedziela) do godziny 23:59.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem mailowym sekeretarz.urss@stud.umed.lodz.