Kontakt

SAMORZĄD STUDENTÓW
Adres: 90-419 Łódź, Al. Kościuszki 4 (oficyna)
email:  samorzad@stud.umed.lodz.pl

PRZEWODNICZĄCY URSS
Piotr Petryla
E-mail: piotr.petryla@stud.umed.lodz.pl

V-CE PRZEWODNICZĄCY URSS
Adam Wawrzynkiewicz
E-mail: adam.wawrzynkiewicz@stud.umed.lodz.pl

SEKRETARZ URSS
Karolina Zalewska
E-mail: karolina.zalewska@stud.umed.lodz.pl

CZŁONKOWIE PREZYDIUM:

Krzysztof Feja – Przewodniczący Komisji ds. Informacji i Promocji
E-mail: krzysztof.feja@stud.umed.lodz.pl

Michał Niedźwiedź – Przewodniczący Komisji ds. Dydaktyki i Regulaminów
E-mail: michal.niedzwiedz@stud.umed.lodz.pl

Jakub Kopytek – Przewodniczący Komisji ds. Współpracy Zewnętrznej
E-mail: jakub.kopytek@stud.umed.lodz.pl

Aleksander Morzyk – Przewodniczący Komisji ds. Projektów
E-mail: aleksander.morzyk@stud.umed.lodz.pl

Filip Korol – Przewodniczący Komisji ds. Rozwoju
E-mail: filip.korol@stud.umed.lodz.pl

 

Formularz kontaktowy