WSPÓŁPRACA

Współpraca z partnerami

Samorząd Studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi to ciało, które funkcjonuje przy Uczelni reprezentując wszystkie studentki i studentów (czyli obecnie ok. 9000 osób). Ważną częścią naszej działalności jest organizacja wydarzeń i wyjazdów, które w większości mają charakter szkoleniowo-integracyjny bądź charytatywny. Każdego roku we wrześniu w polskich Tatrach odbywa się Obóz Roku Zero dla nowych studentów, w ferie zimowe organizowany jest obóz narciarsko-snowboardowy, długi weekend majowy spędzamy żeglując po mazurskich jeziorach, a to i tak jeszcze nie wszystko! Jesteśmy otwarci na współpracę z Partnerami – nasza oferta jest elastyczna, zależna od rodzaju realizowanego projektu i możemy ją wspólnie dostosować do Państwa oczekiwań. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli okazję to Państwu udowodnić. Możliwe podjęcie współpracy długoterminowej lub jednorazowej przy danym wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania lub umówimy się na spotkanie w dogodnym terminie!

Jesteśmy otwarci na współpracę z Partnerami – nasza oferta jest elastyczna, zależna od rodzaju realizowanego projektu i możemy ją wspólnie dostosować do Państwa oczekiwań. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli okazję to Państwu udowodnić.

Możliwe podjęcie współpracy długoterminowej lub jednorazowej przy danym wydarzeniu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania lub umówimy się na spotkanie w dogodnym terminie!

Alicja Staszek
Przewodnicząca Samorządu
alicja.staszek@stud.umed.lodz.pl
+48 506 340 373 

Jakub Parys
Przewodniczący Komisji ds. Współpracy Zewnętrznej i Rozwoju
jakub.parys@stud.umed.lodz.pl 
+ 48 531 721 743

Podziel się