Gala Indywidualnego Toku Studiów 2023

7 listopada 2023 r. w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego odbyła się I uroczysta Gala Indywidualnego Toku Studiów.

Uroczystość swoją obecnością uświetnił między innymi Rektor UM Jego Magnificencja Profesor Radzisław Kordek, jak również grono dostojnych przedstawicieli Władz Uczelni.

Podczas uroczystości zaprezentowano nową formułę ITS, obowiązującą od roku akademickiego 2023/2024 oraz podjęto przez Zespół ds. ITS działania, które wpłyną na rozwój naukowy studentów.

Wyniki swoich badań podczas realizacji ITS przedstawił Paweł Bollin, Przewodniczący Uczelnianej Rady Samorządu Studentów.

Spośród członków Prezydium URSS Indywidualny Tok Studiów realizuje również Joanna Kempa, Przewodnicząca Komisji ds. Projektów Zewnętrznych.

Wszystkim studentom Indywidualnego Toku Studiów oraz ich opiekunom życzymy wielu sukcesów naukowych, a tym którzy ukończyli swoją przygodę z ITS dziękujemy za ich wkład w dorobek naukowy naszej uczelni.

Więcej informacji dotyczących Indywidualnego Toku Studiów, rekrutacji, zespołów interdyscyplinarnych oraz konkursu o Grant ITS można znaleźć na stronie https://umed.pl/student/indywidualny-tok-studiow/.