Wybory uzupełniające do Senatu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

UWAGA!

Dnia 15.05.2017 r. w Auli im. Pruszczyńskiego (al. Kościuszki 4) odbędą się wybory uzupełniające do Senatu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Liczba wolnych mandatów przedstawia się następująco:

• Wydział Wojskowo-Lekarski (English-Division) – 1 mandat

Zgłaszanie kandydatur:

Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić oświadczenie woli oraz przesłać je na adres mailowy marek.kaminski@stud.umed.lodz.pl do dnia 12.05.2017 r. do godziny 23.59.

Obecność wszystkich kandydatów oraz wszystkoich członków URSS podczas wyborów jest OBOWIĄZKOWA!

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem samorzad@stud.umed.lodz.pl

Attention!

Elections to Senate of Medical University of Lodz will take place on May 15th, 2017  at 6:00 p.m., at 4 Kościuszki Ave., (Rector’s Building), Pruszczyńskiego Lecture Room.

Students’ candidacy should be announced to Marek Kamiński by sending him e-mail with declaration of intent (marek.kaminski@stud.umed.lodz.pl) to 12th of May 2017 to 23.59.

Presence of candidates on the election is obligatory!