Sprawozdanie z Zebrań Samorządu Studentów – Pażdziernik 2012

W październiku zebrania samorządu studentów odbyły się w dniach – 1, 8, 15, 22, 29 o godzinie 18.00 w organizacjach studenckich. Podczas zebrań poruszono tematy : • Podsumowanie obozów wakacjach organizowanych przez Samorząd Studentów; • Zaproszenie na koncert charytatywny chóru Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w dniu 12.10.2012 w auli CDUM; • Organizacja Wyborów Uzupełniających do Rad Wydziałów i Senatu UM; • Wyznaczenie przedstawicieli Samorządu Studentów do komisji stypendialnych; • Konferencję Komisji Wyższego Szkolnictwa Medycznego Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej; • Organizacja spotkania poobozowego „obozów roku zero”; • Organizacja Kursów Tańca dla studentów oraz pracowników UM; • Wstępne przygotowania meczu mikołajkowego; • Organizacja wyjazdu sylwestrowego dla studentów UM; Serdecznie zapraszamy na zebrania samorządu w listopadzie w każdy poniedziałek o godzinie 18.00 w organizacjach studenckich.