Wielka zbiórka masek i sprzętu dla Personelu Medycznego!

Posiadasz maskę pełnotwarzową do snorkelingu i masz pragnienie zrobić coś dobrego?
Przekaż nam taką maskę. My zaopatrzymy ją w odpowieni adapter, który pozwoli użyć jej jako środka ochrony osobistej i przekażemy ją personelowi medycznemu! 😉😊

W ścisłej współpracy z
Bionanopark
Maska dla medyka
Print4medic
podjęliśmy inicjatywę zaopatrzenia personelu medycznego w pełnotwarzowe maski z adapterami do filtrów, które pozwolą zminimalizować ryzyko infekcji koronawirusem w trakcie wykonywania czynności medycznych w kontakcie z chorym. 😷
Maski te nadają się do wielorazowego użytku i dezynfekcji przez co są cennym zasobem dla walczących z wirusem.

Dodatkowo mamy dla Was informację oraz jednocześnie gorącą prośbę: organizujemy zbiórkę środków ochrony indywidualnej!
Jak wszyscy doskonale wiemy, sytuacja jest wyjątkowa i trudna. Brakuje dosłownie wszystkiego od maseczek, przez rękawiczki do okularów ochronnych itp. 🥼🥽
Dlatego chcemy pomóc łódzkim Medykom i umożliwić im bezpieczniejszą pracę! 🚑👨‍⚕️👩‍⚕️

Jeśli dysponujecie wspomnianymi środkami i chcecie je przekazać na potrzeby szpitali i placówek ochrony zdrowia – skontaktujcie się z nami:
👉 przez formularz: https://forms.gle/t7gcenWAz6sCavaL6
👉 mailowo: projekty.urss@stud.umed.lodz.pl

❗Adres zbiórki sprzętu: ❗
🏠 II Dom Studenta “Synapsa”
📍 ul. Strajku Łódzkich Studentów 1981r. 2
🕖 od godziny 7:00 do 22:00.
Zbiórka będzie prowadzona bezkontaktowo w wejściowej “śluzie”. Pod okiem pracownika ochrony będą przygotowane stoły na wasze darowizny – w poście dodamy zdjęcia i dokładniejszy opis procesu.