Wybory do Senatu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

W dniu 16 czerwca 2020r. (wtorek) o godzinie 19:00 odbędą się wybory do Senatu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Prawo startu w wyborach przysługuje wszystkim studentom naszej Uczelni.
Liczba mandatów na poszczególnych wydziałach przedstawia się następująco:

• Wydział Lekarski – 2 mandat
  • Wydział Nauk o Zdrowiu – 1 mandat
  • Wydział Farmaceutyczny – 1 mandat

Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić oświadczenie woli oraz przesłać je na adres mailowy sekretarz.urss@stud.umed.lodz.pl do dnia 13 czerwca 2020r. (sobota) do godziny 23:59.

Obecność na wyborach wszystkich osób zgłaszających swoją kandydaturę jest OBOWIĄZKOWA!

Szczegóły dotyczące trybu posiedzenia wyborczego zostaną przekazane kandydatom drogą mailową najpóźniej 15 czerwca 2020r.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem mailowym sekretarz.urss@stud.umed.lodz.pl

Attention!

Election to Senate of Medical University of Lodz will take place on June 16th, 2020 at 7:00 p.m.

• Faculty of Medicine – 2 mandates
  • Faculty of Health Sciences – 1 mandate
  • Faculty of Pharmacy – 1 mandate

Students’ candidacy should be announced to Karolina Zalewska by sending her an e-mail with a declaration of intent (sekretarz.urss@stud.umed.lodz.pl) to 13th of June 2020 to 23.59.

The specific information regarding the process of election will be sent to the candidates on 15th of June.

Presence of candidates on the election is obligatory!