2021

Wybory uzupełniające przedstawiciela Wydziału Nauk o Zdrowiu do Senatu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W dniu 21 maja 2021 r. (piątek) o godzinie 19:00 odbędą się wybory uzupełniające przedstawiciela Wydziału Nauk o Zdrowiu do Senatu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wybory odbędą się w Rektoracie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy al. Kościuszki 4 w Auli im. Pruszczyńskiego (II piętro). W trakcie posiedzenia obowiązują zasady reżimu sanitarnego.

Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić oświadczenie woli oraz przesłać je na adres mailowy sekretarz.urss@stud.umed.lodz.pl do dnia 19 maja 2021r. (środa) do godziny 23:59. Oryginał oświadczenia należy dostarczyć w dniu posiedzenia!

Obecność na wyborach wszystkich osób zgłaszających swoją kandydaturę jest OBOWIĄZKOWA!

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem mailowym sekretarz.urss@stud.umed.lodz.pl